DIRVOdara mažuose sklypuose

Gyvo seminaro kol kas neplanuoju kartoti artimiausiu metu, bet galite įsigyti atskirai padarytą įrašą ir gauti dovanų pdf skaidres atsispausdinimui. Seninaro aprašymą ir kaip įsigyti rasite žemiau.

Nuotolinis seminaras 

Viskas prasideda dirvoje. Kiek ji turi galios – toks ir derlius.

Maži sklypai turi savo savitumą. Juose didelis derlius auginamas mažame plote ir toje pačioje vietoje.

Ir norint metai iš metų auginti puikius kokybišku derlius be jokių cheminių trąšų, be jokių cheminių kenksmingų preparatų nuo kenkėjų, reikia nuolat palaikyti dirvos maistingumą ir gyvybingumą.

>>>>>>>>>>>>>>>>>

KAIP TĄ PADARYTI?

KAIP KURTI DERLINGUMĄ VISIŠKAI NEDERLINGOJE ŽEMĖJE?

KAIP DARŽININKAUTI, KAD JŪSŲ DIRVA NENUVERTĖTŲ?

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Apie visa tai šiame nuotoliniame seminare.

Seminaro trukmė daugiau nei 3 val.

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Seminaro kaina 45 eur

+ DOVANA - tekstinė medžiaga atsispausdinimui.

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Seminaro autorė aš – Vilkė Vaida, gamtinio ūkio „Vilkės ūkis“ įkūrėja.

Mano praktikoje įvairūs dirvožemiai: juodžemis, priemolis, molis, priesmėlis, smėlis, durpė, priedurpis. Auginu ne tik lauke, dideliuose daržuose, bet ir šiltnamiuose ir mažuose ploteliuose, kuriuose nevykdoma tradicinė sėjomaina. Kiekvienais metais gerinu savo derlius. Derliaus metu mes miesto gyventojams parduodame apie 1 toną maisto per savaitę. Tai daug kalbant apie nedidelius plotus. Teko sukurti tokią dirvodaros sistemą, kuri leistų tą daryti nepatiriant nuostolių ir nenualinant savo žemių.

>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>> Šiame seminare gilinsimės į tokius atvejus, kaip daržininkauti savo mažame sklype ir šiltnamyje, kai nėra galimybės leisti žemei pūdymuoti, kai nėra vietos tam. Kai daržas ir šiltnamis metai iš metų toje pačioje vietoje.

>>> Kaip be jokių brangiai kainuojančių dirvos tyrimų suprasti, ko trūksta jūsų daržui? Išmoksite atkreipti dėmesį į įvairiausius ženklus, kuriuos rodo jums jūsų daržo gamta. Ir suprasite, ką reikia daryti.

>>> Išnagrinėsime įvairias dirvodaros ir daržininkavimo schemas esant gerai žemei: juodžemiui ir priemoliui; o taip pat prastesnei: moliui, smėliui, priesmėliui, durpei. Ir būtinai paliesime probleminius sklypus: kai sklype gruntiniai vandenys gana aukštai arba ryškus šlaitas.

>>> Smulkiai pastudijuosime įvairias žemės primaitinimo schemas esant skirtingiems dirvožemiams ir sužinosite, kiek tai kainuoja. Ko kiek reikia įdėti, ką su kuo galima suderinti, kur visa tai gauti. 

>>>  Sukursime 3 dalių daržą. Suskirstysime daržoves pagal tris skirtingus dirvos primaitinimo tipus ir išmoksime tarp šių dalių laviruoti – planuoti keletą metų į priekį keičiant vietomis.

>>> Išnagrinėsime net 10 dirvą gerinančių priedų, kuriuos aš naudoju savo ūkyje skirtingose dirvose ir skirtingų daržovių auginime.

>>> Po šio seminaro jūs žinosite, kaip atrodo derlinga dirva, kokios jos savybės ir kokios galimybės. Taip pat išmoksite nepersistengti, visur reikalingas saikas ;)

>>> Panagrinėsime tuos atvejus, kai norima užauginti daugiau nei vieną derlių per metus tame pačiame plote arba ką daryti su dirva, kai nuraunamas derlius ir nenorima kad ją išdegintų degintų saulė. Kokie geriausi patikrinti sprendimai.

>>> Nagrinėsime - kaip stiprinti dirvos imunitetą suvokdami, kad gyvename užterštos gamtos sąlygose. Priemiesčiuose, sodų bendrijose, gyvenvietėse, kur troba prie trobos, daržas prie daržo. Vienas kaimynas rūpinasi savo dirvos kokybe, kitas investuoja į chemiją, kitam apskritai dzin ar jo augalai serga ar ne.

>>> Sideratiniai augalai – natūralus dirvodaros būdas. Sužinosite kokiais atvejais ir kokius sideratinius augalus verta auginti savo mažame darže ar net šiltnamyje. Kokias daržoves galima paversti sideratiniais augalais ir kaip tai panaudoti.

>>> Mulčiaus vaidmuo dirvodaroje. Kada galima, kada ne. Kaip su skirtingo mulčiaus pagalba išgauti įvairius skirtingus efektus.

>>>>>>>>>>>>>>>>>

IŠMOKSITE SUKURTI DERLINGĄ DIRVĄ IR DŽIAUGTIS AUGINIMU IR DAUGYBE AUGALŲ J

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Užsakykite seminarą

Parašykite el. paštu vilkesukis@gmail.com :

Vardas, pavardė, tel. nr. ir seminaro pavadinimas – Dirvodara

Iki pasimatymo :)

Vilkė

>>>>>>>>>>>>>>>>>

P.S.

Kodėl atsirado šitie mokymai?

Todėl, kad nenorėjau daryti taip kaip ir visi mažuose daržuose: keisti žemę kas kažkiek metų, t.y. nuvalgytą išvežti, naują atvežti. Kai pastačiau didelius šiltnamius tai pasirodė per brangu. O ir ta nauja žemė  netenkino mano poreikių tobulumui išgauti.  Atradau savo metodus, kaip palaikyti dirvos maistingumą ir gyvibingumą be tokių didelių grandiozinių projektų – kaip žemės keitimas, pavyzdžiui, 2 arų šiltnamyje. Ir derliaus kokybė pagerėjo, nes dirva kuriama nuolat.