rudeninė dirvodara mažame darže ir sode


Nuotolinis seminaras

Gruodžio 7 d., 19 val.

Unikalios žinios, sukurtos Vilkės ūkyje, beauginant maistą daugybei žmonių, norinčių gyventi sveikiau.

Kaip sukurti tokią dirvą, kurioje užaugę derliai džiugintų savo gausa ir skoniu? Kaip palaikyti jos gyvybingumą? Kaip daržininkauti, kad mažėtų žolių, daugėtų derliaus? Kaip nenualinti savo dirvų? Kaip iš mažo ploto užauginti daug?

Apie tai šiame seminare!

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ruduo ir šilta žiema  - puikus metas dirvai kurti. Bet jeigu nespėjote rudenį, šias žinias pritaikysite anksti pavasarį arba vėliau.

Mano metodai išskirtiniai, aš nesu fanatikė ir aklai neseku kažkieno kadaise sukurtom formulėm apie gamtinę žemdirbystę. Norint sėkmės šioje srityje, neužtenka perskaityti keletą knygelių, čia reikia daug dirbti, dirbti auginant daug įvairovės ir įvairiose dirvose ir nemenkuose plotuose. Tą mes čia, Vilkės ūkuje, ir darome. Taip teorinės žinios išsigrynina ir tampa praktinėmis. Būtent tokias žinias perteikiu savo seminaruose.

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Seminaro turinys

     1.      Suvokti mus supančią aplinką. Kodėl jūsų dirva tokia, kokia yra? Kiek šiai gamtai metų? Kaip atsiranda juodžemis?

2.     Kodėl mulčiavimo neužtenka sėkmingam auginimui? Kaip vyksta dirvos kūrimas ant paviršiaus ir kada jis galimas, kada bus neveiksmingas? Mano išvados apie informaciją perskaitytą populiariose knygose apie gamtinę žemdirbystę. Patikrinta ilgametėje praktikoje.

3.     Savos dirvos tyrimai. Ištyrinėti kas slypi gilesniuose sluoksniuose ir iš to seka atitinkami veiksmai: ar kursime dirvą jau esamoje, ar imsimės kitokių veiksmų.

4.     Dalykai, kuriuos mes įterpiame į dirvą, ją gerindami. Išnagrinėsime daugiau nei 10 dirvos gerinimo priedų, išsiaiškinsime, kokioms dirvoms ir kaip juos naudoti ir kaip derinti tarpusavyje. 

5.        Išorės poveikiai, ką apie juos reikia žinoti ir kokių priemonės naudojamos dirvos ir derliaus gelbėjimui.

6.     Kalkinimas būtinas. Kas tai yra, kaip dažnai, ką berti į dirvą.

7.     Kodėl prastai auga tam tikros daržovės, o kitos dera gerai. Panagrinėsime atskirų daržovių poreikio dirvai ypatumus.

8.     Trumpai apžvelgsime tarpinių pasėlių naudą ir kokius tarpinius pasėliu aš rekomenduoju mažame darže bei kokiais atvejais jie būtini.

9.     Panagrinėsime keletą rudeninių dirvos gerinimo schemų sunkiai, lengvai ir vidutinei dirvai. Schemas galima taikyti ir pavasariui.

10.     Dirvos kūrimo schema naudojant mulčių. Kokiais atvejais galime taip kurti dirvą ir kokiais ne. Kodėl vien tik šieno ir šiaudų neužtenka.

11.  Vaismedžių sodo dirvodara probleminių dirvų atvejais. Taip pat apžvelgsime ir dirvos priežiūrą sename sode.

12.  Uogų lysvių dirvodara: aviečių ir braškių. Kas lemia uogų skonį ir tvirtumą? Kas gali sugadinti visus reikalus? Kaip parinkti tinkamą vietą avietėms ir braškėms.

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Seminaro trukmė – 2 – 3 valandos.

Jo metu atsakysiu į jūsų klausimus, susijusius su tema.

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Seminaro kaina 45 eur

+ DOVANA 1 – atskirai padarytas seminaro įrašas

+ DOVANA 2 – seminaro skaidrės PDF formate

+ DOVANA 3 – mano braškių dirvos ruošimo receptas

>>>>>>>>>>>>>>>>>

PO ŠIO SEMINARO JŪS JAU ŽINOSITE KĄ DARYTI IR BŪTINAI TAI ĮGYVENDINSITE. JŪS GAUSITE NE TIK NUOSTABIAS PRAKTIKOJE PRITAIKOMAS ŽINIAS, BET IR ĮKVĖPIMĄ VISA TAI PADARYTI!

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Registruokitės į seminarą:

Parašykite el. paštu [email protected] arba sms 865222535 :

Vardas, pavardė, tel. nr. ir el. pašto adresas ir seminaro pavadinimas – Rudeninė dirvodara

Iki pasimatymo :)

Vilkė

>>>>>>>>>>>>>>>>>

P.S. Šis kursas šiek tiek supaprastintas ir pateiktas taip, kad žinios būtų lengviau įsisavinamos, skirtas žmonėms, kurie turi mažiau supratimo, kaip apskritai reikia prižiūrėti dirvas. Jo poreikį supratau dėstydama kitas paskaitas ir matydama, kad dauguma žmonių turi itin mažai žinių, nors daržininkauja jau daug metų. Šis kursas tiks okiems daržininkams bei ūkininkams, o taip pat ir pradedantiems veiklas šioje srityje. Po šio seminaro galima jau imtis ir sudėtingesnės informacijos.