daržovių daigų auginimas

Seminaro įrašas

Tinkamas laikas, tinkamas gruntas, tinkama temperatūra, tinkamas apšvietimas, tinkama priežiūra.

KAI ŽINAI, KĄ IR KAIP DARYTI, TAI ILGAI NETRUNKI!

Kažkada mano močiutė visus daigus augino pati ir aš tame dalyvaudavau. Vėliau atsirado sparnuota frazė: “kam čia vargt, galim nusipirkt”. Ir gana daug daigų pirkdavau. Bet įkūrus gamtinį ūkį tapo aišku, kad nebetenkina rinkos siūlomos veislės ir kokybė.

Norėjau auginti senesnes, klasikines veisles, daugiau kreipiau dėmesį ne į hibridus,  nes norėjosi savų sėklų, o taip pat domino veislių įvairovė. Man buvo svarbu ir skonių, ir spalvų, ir išvaizdos įvairovė. Taip pat aiškiai matėsi, jog rinkos siūlomų daigų prisitaikymas ūkio daržuose žymiai sudėtingesnis nei savų daigų, užaugintų ūkyje. Skyrėsi gruntas, šaknų sistema, daigų amžius netenkino.

Be to man reikėjo 100 proc. natūraliai užaugintų daigų. Retas pardavėjas tokių galėjo pasiūluti. Supratau, kad teks išmokti auginti daigus profesionaliai. Išmokau, sukūriau savo metodikas. Dabar visus daržovių, prieskoninių augalų ir gėlių daigus ūkyje auginame patys.

Šiandien šioje srityje jaučiuosi stipri ir galiu pasiūlyti savo žinias tiek komerciniams ūkiams, kurie nori auginti natūraliai, tiek daržininkams mėgėjams, ieškantiems paprastumo, universalumo ir kokybės.

Šis seminaras tiks ir pradedantiems, ir pažengusiems.

>>>>>>>>>>>>>>>>>

KAIP UŽAUGINTI KOKYBIŠKUS IR SVEIKUS DARŽOVIŲ DAIGUS?

KAIP SUGAIŠTI MAŽIAU LAIKO?

KAIP SUTAUPYTI VIETOS IR KITŲ DALYKŲ?

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Apie visa tai šiame seminare.

Seminaro trukmė  3 val.

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Seminaro kaina dabar 55 eur 

+ DOVANA Nr. 1 - seminaro skaidrės

+ DOVANA Nr. 2  - daigų auginimo “špargalkė”

+ DOVANA Nr. 3 - veislių rekomendacijos

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Seminaro autorė aš – Vilkė Vaida, gamtinio ūkio „Vilkės ūkis“ įkūrėja.

Mano praktikoje 10 ūkininkavimo metų, metodikos -  racionalios, nes tenka užauginti daug daigų, labai daug. 

Virš 30 tūkstančių vienetų per sezoną, virš 30 rūšių, virš 200 veislių.

Ir visa tai daroma naudojant TIK NATŪRALIUS GAMTINIUS METODUS

Augindami savo daigus supratome, kad efektyvumas viršija lūkesčius, derliai geresni.

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Šiame seminare:

>>> Atsakysiu į klausimą, kodėl verta auginti savo daigus, kodėl padidėja efektyvumas.

>>> Sužinosite, kas yra kokybiški daržovių daigai. Išmoksite juos atskirti nuo nekokybiškų.

>>> Išmoksite auginti daigus taip, kad sutaupytumėte laiko, apsieisite be daigų pikiavimo – išsodinimo į atskirus indelius.

>>> Daigų grūdinimas – vienas svarbiausių momentų. Šioje srityje irgi yra ką tobulinti, išmokysiu užgrūdinti daigus per trumpesnį laiką.

>>> Kokie daiginimo indai gali būti universalūs? Ar tokių būna? Taip. Tokius galima nusipirkti arba pasigaminti. Panagrinėsime tai.

>>> Ar yra kažkoks sėjimo būdas, kuris greičiausias ir tinka beveik viskam? Yra daržovių grupėms. Sužinosite apie tai.

>>> Ar reikalingas papildomas apšvietimas? Taip. Patarsiu, kaip ir kokį apšvietimą įrengti, kokio stiprumo lempas naudoti, kiek valandų per parą naudoti papildomą apšvietimą.

>>> Laistymas, vanduo, tręšimas, ligų profilaktika ir kiti priežiūros elementai. Perteiksiu konkrečias praktines žinias iš asmeninės patirties, kurios jums neabejotinai sudėlios viską į vietas.

>>> Ką daryti, kai pavasaris vėluoja, kaip gelbėti link peraugimo skubančius daigus? Kai kuriuos išgelbėsime, kai kuriuos patarsiu sėti iš naujo. Viską aptarsime išsamiai.

>>> Nagrinėsime šių daržovių daigų auginimą: moliūgų, cukinijų, agurkų, arbūzų, melionų, svogūnų, porų, paprikų, aštrių paprikų, baklažanų, pomidorų, petražolių, salierų, kopūstų, kalafijorų, brokolių, lapinių kopūstų, kaliaropių, salotų, bazilikų.

>>> Ir aišku super dovana  - išsami lentelė su visų šių augalų sėjimo ir persodinimo laikais, temperatūriniais režimais, sėjimo schemomis.

>>> Ir kita super dovana - daržovių veislių rekomendacijos. Atskleisiu po vieną išvardintų daržovių mano mėgstamą veislę ir trumpai apibūdinsiu. 

>>>>>>>>>>>>>>>>>

Užsakykite seminarą

Parašykite el. paštu [email protected]  arba sms’u 865222535:

Vardas, pavardė, tel. nr. ir seminaro pavadinimas – DARŽOVIŲ DAIGŲ AUGINIMAS

Iki pasimatymo :)

Vilkė